Добавьте товары в желания
0

Rene Furterer

Фільтр
Розділ
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

ІСТОРІЯ, НАРОДЖЕНА ПРИРОДОЮ

Народжений в Провансі, Рене Фуртерер з самого раннього віку мав загострений нюх та зір, які стали його помічниками в створенні майбутніх формул. Через кілька років молодий Рене Фуртерер працював перукарем у паризькому салоні, що належав його дружині. Жінки тієї епохи прагнули мати платинові локони Мерилін Монро, але не було доступних засобів для відновлення краси волосся,пошкодженого агресивними методами фарбування. Тому він розробив рішення - живильну маску Karité, яка й сьогодні допомагає відродити навіть найпошкодженіше волосся жінок по всьому світу. Згодом, Рене Фуртерер створив Complexe 5, чудодійний елікси з ефірних олій, який став незамінним кроком у ритуалі догляду за красивим волоссям. Ці і інші продукти втілюють собою його інноваційне бачення: "Гарне волосся росте із здорової шкіри голови, як рослина з родючого ґрунту".

ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

У 1957 році Рене Фуртерер створив метод, який він назвав Етейрологія (Etheirology), его досвіт, базова ідея була аналізом шкіри голови та волосся (етейрологія, від грецької етейри, волосся та етейру, лікування). Він почав практикувати цей підхід у своєму першому спа-центрі волосся в Парижі, розробивши трифазний метод "підготувати, очистити та підлікувати", який пропонує ритуал на замовлення, заснований на ретельно підібраних методах відповідно до складного попереднього діагнозу. Підготовча фаза передбачає стимуляцію шкіри голови Комплекс 5. У другій фазі, «очистити», використовується шампунь, відповідний конкретному стану шкіри голови. Третя та остання фаза, «Лікуй», вводить глибоку обробку шкіри голови та довжини волосся. Жінки вперше зазнали неперевершеного, стимулюючого досвіду з натуральними, багатими та виготовленими на замовлення засобами для догляду за волоссям: рецепт вишуканого волосся був таким чином придуманий.

СИЛА ПРИРОДИ

Рене Футертер продовжував розширювати межі: він першим створив засоби для догляду за волоссям з рослинами, що пропонують розкіш бути ультраефективним та надзвичайно привабливим ароматом. Він відібрав рідкісні та дорогоцінні ефірні олії та перетворив ці рослини в кінцевий нектар, посиливши їхні лікувальні сили. Кожна ефірна олія була обрана таким чином, щоб запропонувати певний сенсорний досвід, виходячи з його чеснот. Ці основні рослинні інгредієнти, передусім оброблені у городі Gaillac (Франції), перетворюються на надзвичайно ефективні формули, отримані завдяки унікальній експертизі, що поважає навколишнє середовище (екологічний сертифікат ISO 14001). Бренд Рене Фуртерер прагне скористуватися силою природи та вдосконалити її, але завжди принципово та відповідально, за допомогою сертифікованого підходу «Ботанічна експертиза П’єра Фабре». Тому всі нововведення бренду поважають, захищають і зберігають рослинний світ.

ЕКСПЕРТНИЙ ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯ

Рене Фуртерер займається зачіскою високого класу, яку вважає еталоном красивого волосся. Творчий талант нашого бренду, таким чином, проявляє себе на модних показах відомих кутюрьє при створенні сліпучо неперевершених образах на подіумах Франції та всього світу. Завдяки цим співпрацям, Рене Фуртерер заохочує натхнення та художню творчість і зміцнює зв'язки, природно сплетені між модою та волоссям.

СПРАВЕДЛИВА ТОРГІВЛЯ

Рене Фуртерер прихильник справедливої торгівлі, тому ми підтримуємо своїх постачальників. Найкращий приклад зобов’язання бренду - це створення ланцюгів постачання 4-ьох головних інгредієнтів: - Каріте: етичне джерело олії Каріте з місцевою компанією в Буркіна-Фасо SOTOKACC, створеною десять років тому. - МОРІНГА: Рене Фуртерьер взявся за вирощування Моринги на Мадагаскарі разом із SEAR (фермерська компанія Ranopiso). - АРГАН: Рене Фуртерер зробив вагомі інвестиції в марокканські кооперативи, які виробляють арганову олію. - ПФАФФІ: Рене Фертерер, використовуючи свою мережу справедливої торгівлі корінням Пфаффі, прагне покращити якість життя дрібних виробників у Парані, Бразилія. Створюючи ці чотири ланцюги постачання, бренд Рене Фуртерер та його спеціалісти отримали позитивні результати, за допомогою безцінного людського досвіду, орієнтованого на обмін знаннями та повагу традиційних методів.

PIERRE FABRE & RENE FURTERER

У 1978 році Рене Футертер познайомився з П’єром Фабре коли той відвідав колишній салон у Парижі ... Рослинні екстракти René Furterer розроблені відповідно до ботанічної експертизи П'єра Фабре, сертифікованого процесу для відповідальної розробки інноваційних, безпечних та ефективних рослинних активних компонентів. René Furterer прагне підтримувати ці 4 підзвітні ланцюги поставок серед місцевих виробників та допомагає їм у їхніх проектах соціального та екологічного розвитку.

Розгорнути
Вгору